Rozkład Jazdy w dniu 1.11.2024 r. NA CMENTARZ

Autobus bezpłatnej komunikacji miejskiej będzie przejeżdżał przez kolejne przystanki w sposób ciągły zataczając pętle.

Np. Wsiadając na przystanku Sienkiewicza Przedmieście o godz.  10:00 na ulicę Cmentarną dojedziecie Państwo o godz. 10:11 powrót z okolic cmentarza możliwy będzie o  godz. 12:50 oraz 16:50 z przystanku Głuszyca ul. Kościuszki, na Przedmieściu będziecie Państwo kolejno o  godz. 13:02 lub 17:02 . W razie wątpliwości udostępniamy nr telefonu do przewoźnika – 882 068 300.

W dniu  31.10.2024 r. na przystankach umieszczone zostaną rozkłady jazdy obowiązujące w dniu 1.11.2024 r.

Głuszyca ul. Sienkiewicza Przedmieście10.0012.0016.00
Głuszyca ul. Sienkiewicza na żądnie10.0212.0216.02
Głuszyca ul. Kolejowa Szkoła nr 310.0712.0716.07
Głuszyca ul. Grunwaldzka/ Leśna10.0912.0916.09
Głuszyca ul. Grunwaldzka Urząd10.1012.1016.10
Głuszyca ul. Grunwaldzka /Cmentarna10.1112.1116.11
Głuszyca Górna Kłodzka /Graniczna10.1512.1516.15
Głuszyca Górna Kłodzka II10.1812.1816.18
Głuszyca Górna Kłodzka I Straż10.2012.2016.20
Głuszyca ul. Kościuszki10.2212.2216.22
Kolce Pamięci Narodowej I10.2612.2616.26
Kolce Pamięci Narodowej II10.2812.2816.28
Sierpnica ul. Świerkowa I10.3012.3016.30
Sierpnica ul. Świerkowa II10.3212.3216.32
Sierpnica ul. Świerkowa III10.4012.4016.40
Sierpnica ul. Świerkowa II10.4212.4216.42
Sierpnica ul. Świerkowa I10.4412.4416.44
Kolce Pamięci Narodowej II10.4612.4616.46
Kolce Pamięci Narodowej I10.4812.4816.48
Głuszyca ul. Kościuszki10.5012.5016.50
Głuszyca ul. Grunwaldzka Urząd10.5512.5516.55
Głuszyca ul. Grunwaldzka -Leśna10.5812.5816.58
Głuszyca ul. Sienkiewicza na żądanie11.0013.0017.00
Głuszyca ul. Sienkiewicza Przedmieście11.0213.0217.02
Jedlinka Hoża11.0713.0717.07
Głuszyca ul. Sienkiewicza Przedmieście11.1213.1217.12
Głuszyca ul. Sienkiewicza na żądanie11.1413.1417.14
Głuszyca ul. Kolejowa Szkoła nr 311.1613.1617.16
Łomnica Trzy Strugi11.3013.3017.30
Łomnica Sudecka 2111.3413.3417.34
Głuszyca ul. Łomnica 111.3913.3917.39
Głuszyca ul. Kolejowa Stacja11.4513.4517.45
Grzmiąca ul. Spółdzielców11.5013.5017.50
Przejdź do treści